Про компанію

Ласкаво просимо!

Пошук якісного, зручного, стильного і спортивного взуття, одягу або аксесуарів привів Вас в наш магазин і це не дивно, адже ми одні з перших, хто підкорив цей ринок і одні з кращих зараз.

Наша історія почалася в далекому 1994 році, коли на території пострадянського простору тільки почали з'являтися фірмові і якісні речі. Уже тоді, з нашого першого клієнта, ми дбали про Вашу зручність, і комфорт. Наша продукція націлена на стильних і спортивних людей з активною життєвою позицією. Наше взуття дозволить Вам впевнено крокувати по життю, а одяг підкреслить Ваш власний особливий стиль. Згодом кількість магазинів зростала, як і кількість клієнтів. Вони змінювалися, дорослішали, досягали цілей, ростили дітей разом з нами. Вони довірили нам найголовніше - здоров'я, комфорт і зручність своєї родини!

Тепер ми вирішили підкорити і всесвітню мережу, адже це дозволить нам стати ближче до Вас, але пріоритети нашої роботи залишилися ті ж.

Ми вибираємо наших постачальників виходячи з таких критеріїв:

  • Якість продукції,
  • Комфорт і зручність для покупців,
  • Відповідність останнім модним тенденціям.
Якщо Ви шукаєте стильне спортивну взуття, одяг або аксесуари, то Вас зацікавлять такі бренди, как Adidas, Nike, Columbia, New Balance, Ecco, Merrell, Reebok, Caterpillar


Якщо Вам потрібно щось щоденне для прогулянки, походу в кіно або вечірки, тоді загляньте в Tom Tailor, Jack & Jones, s.Oliver, Only там Ви обов'язково знайдете цікаве в стилі casual або denim.

Якщо щось потрібно Вашій дитині, то якісні та зручні черевики, кросівки, куртки, костюми і багато іншого від Adidas, Nike, Columbia, New Balance, Ecco чекають Вас!

Ми завжди раді нашим покупцям і на знак вдячності даруємо вам гарний настрій, гараінтіі якості обраного вами товару, а також швидкий і зручний сервіс.

У разі виникнення питань ви можите звернутися в нашу  службу підтримки. Ми із задоволенням допоможемо зробити правильний вибір.