Доставка/Оплата

ОПЛАТА И ДОСТАВКА

ОПЛАТА 

Замовлення можна оплатити онлайн або післяплатою при отриманні.

ОПЛАТА ОНЛАЙН 

Система Ligpay

Оплата здійснюється за допомогою Вашої банківської карти через систему Ligpay одразу після оформлення замовлення. Для підтвердження оплати на Ваш телефон буде відправлено смс з кодом від банку. Після оплати ваше замовлення готується до відправки.

Оплата на карту Приватбанку

Оплата здійснюється за допомогою переказу коштів на банківську карту, номер якої ми повідомляємо в sms і на електронну пошту. Комісія стягується за тарифами Вашого банку. Після оплати ваше замовлення готується до відправки.

ПІСЛЯПЛАТА

Оплата здійснюється готівкою при отриманні товару на відділенні «Нова пошта» та від кур’єра. Крім суми замовлення Ви сплачуєте послугу переказу грошових коштів за тарифами перевізника та доставку, якщо вартість замовлення до 1500 грн. Переказ грошових коштів "Нова пошта" - 2% від суми замовлення + 20грн. ДОСТАВКА 

Шановні покупці, протидіючи розповсюдженню COVID-19 ВІДТЕПЕР ми робимо для Вас БЕЗКОШТОВНУ адресну доставку покупок по м. Луцьку та передмістю: Зміїнець,Забороль, Великий Омеляник, Городище, Баїв, Гірка Полонка, Рованці, Боратин, Підгайці, Струмівка, Липини, Прилуцьке. Доставимо Вам декілька моделей та розмірів для підбору одягу та взуття вдома!

По Україні робимо БЕЗКОШТОВНУ доставку замовлень від 1500 грн на відділення "Нова пошта".

Важливо! Замовлення до 1000 грн відправляємо з передоплатою на карту Приватбанку в розмірі 100 грн.
Якщо Ви вирішили замовити декілька речей на вибір - оплата доставки в обидві сторони здійснюється за Ваш рахунок.

Відправка здійснюється від 1-го до 2-х робочих днів після оформлення та/або оплати Вами замовлення. Ваше замовлення зберігається у відділенні "Нова пошта" до 5-ти календарних днів, на 5-й день замовлення автоматично повертається назад на склад.Обмен/Возврат

Приємних покупок!